Zamykanie naczynek Gdańsk

Nieestetyczne naczynka zwane potocznie „pajączkami” to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Jest jednak sposób by trwale i szybko usunąć niedoskonałości. Rozwiązaniem jest radiotermoliza. Zabieg w polega na wykorzystaniu prądów o częstotliwości radiowej w celu zamykania naczynek krwionośnych. To zaawansowana i skuteczna technologia pozwalająca na trwałe zamykanie i skuteczne usuwanie widocznych na skórze naczynek.

Zastosowanie radiotermolizy

Zmiany naczyniowe skóry są problemem wielu osób. Najczęściej tzw. „pajączki” widoczne są w obrębie twarzy – na policzkach, nosie, czole, ale także na udach, kostkach czy łydkach. Rozszerzone naczynka (teleangiektazje) pochodzące z części tętniczej są drobne i czerwone, podczas gdy te pochodzące z żylnej części układu naczyń włosowatych są większe . Radiotermolizę szczególnie polecamy w celu:

 • zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych (teleangiektazji)
 • zamykania naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana)
 • zamykania naczyniaka gwiaździstego
 • usuwania włókniaków
 • usuwania prosaków

 

Przebieg zabiegu radiotermolizy

Zamykanie i usuwanie naczynek jest szybkie i trwałe. W zależności od wielkości „pajączków” wykonujemy od jednego do kilku zabiegów radiotermolizy. Dochodzi wówczas do zjawiska elektrokoagulacji termicznej zmian w obrębie naczyń krwionośnych, co powoduje zamykanie naczynek. Urządzenie Termocell umożliwia precyzyjne dotarcie do struktur docelowych, zabiegi trwają  – ok. 2-5 sekund i nie wymagają stosowania znieczulania.

Sterylna sonda Termocell gwarantuje higienę zabiegu i pełne bezpieczeństwo. Sprzęt wyposażony jest w specjalistyczną sondę, które nie uszkadza naskórka i nie pozostawia na skórze niechcianych śladów. Zastosowanie innowacyjnej metody radiotermolizy gwarantuje skuteczne i precyzyjne usuwanie widocznych naczynek krwionośnych oraz szybkie efekty zabiegu. To aktualnie najchętniej stosowany przez specjalistów zabieg tego typu – jest mało inwazyjny i wyjątkowo precyzyjny – trafia bezpośrednio w źródło problemu.

Efektem zabiegów radiotermolizy jest poprawa wyglądu skóry, trwałe zamykanie naczyń krwionośnych i usuwanie widocznych na skórze „pajączków” i czerwonych „nitek”. Liczba zabiegów potrzebnych by trwale zamknąć wszystkie popękane i widoczne na skórze naczynka, dobierana jest indywidualnie dla każdego klienta. Wszystko zależy od ilości widocznych naczyń, ich średnicy oraz głębokości położenia.

 

Przeciwwskazania:

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi, NLPZ
 • opalona skóra (2 tyg. przed i po zabiegu)
 • zaburzenia krzepnięcia i choroby krwi
 • keloidy
 • nowotwory skóry
 • cukrzyca

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt:

tel. 607 300 702

Adres Kliniki

ul. Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
607 300 702
kontakt@amberbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9:00 – 20:00;
Sob. 9:00 – 17:00,
Nd. 9:00 – 15:00


 Prywatność

Bon Podarunkowy!

Podaruj bliskiej Ci osobie Voucher i zaproś  ją na piękne chwile w świecie urody Amber Beauty.