1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Amber Beauty S.C., ul. Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk.
 2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonania usług realizowanych przez firmę Amber Beauty S.C.
 3. Dane osobowe Państwa nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe Państwa będą przechowywane przez okres korzystania z usług firmy Amber Beauty S.C. lub do czasu odwołania przez Państwa zgody.
 5. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
 7. Podanie danych osobowych w postaci: imienia, nazwiska, numeru telefonu i adresu email jest niezbędne w celu umożliwienie Państwu zarezerwowania terminu wizyty i zapewnienia Państwu informacji na temat takiej wizyty, w szczególności poprzez powiadomienie sms i e-mail o zarezerwowaniu terminu wizyty, powiadomienie sms i e-mail o zbliżającym się terminie wizyty lub powiadomienie sms i e-mail o odwołaniu terminu wizyty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wykonania usług, powiadomienia o zbliżającym się terminie wizyty lub powiadomienia o odwołaniu terminu wizyty.
 8. W zakresie danych osobowych o stanie zdrowia (tzw. szczególna kategoria danych osobowych) Amber Beauty S.C. przetwarza te dane osobowe na podstawie wyraźnej  zgody użytkownika w formie pisemnej.
 9. Amber Beauty S.C. może przekazywać dane osobowe następującym kategoriom odbiorców:
 • firmy świadczące usługi informatyczne, w tym obsługujące serwery, z których korzysta Amber Beauty S.C.
 • firmy świadczące usługi rezerwacji wizyt i wysyłki sms oraz e-mail
 1. Kontakt w sprawie danych możliwy jest:
 • Mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Telefonicznie: 607300702
 • Korespondencyjnie: Amber Beauty S.C., ul. Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

 

Adres Kliniki

ul. Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
607 300 702
kontakt@amberbeauty.pl

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt. 9:00 – 20:00;
Sob. 9:00 – 17:00,
Nd. 9:00 – 15:00


 Prywatność

Bon Podarunkowy!

Podaruj bliskiej Ci osobie Voucher i zaproś  ją na piękne chwile w świecie urody Amber Beauty.